درباره ما

درباره ما

مجموعه شرکت افزار پرداز فرنام با سابقه تخصصی 20 ساله هر یک از اعضای هیات مدیره آن ، فعالیت خود را در حوزه ماشین های اداری و کامپیوتری آغاز نموده و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است. همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در سراسر کشور می باشد.
هم اکنون این مجموعه شامل واحد فروش ، فروش قطعات ماشین های اداری ، سیستم های کامپیوتری ، سرور و تجهیزات شبکه و قطعات تخصصی سخت افزار ، خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری ، تعمیرات تخصصی بردها ، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی ، تامین نیروی متخصص می باشد. بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا ، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد .
دیدگاه بلند مدت در تحقیق ، فروش ، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه و خدمت به سازمانها و نهادهای دولتی ، شرکت های خصوصی و اشخاص بهره گیریم . 

تضمین کیفیت در خدمات و فروش

تحویل اکسپرس

بهترین قیمت

پشتیبانی 24 ساعته