قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط سفارش کالا

استفاده شما از پایگاه اینترنتی شرکت افزار پرداز فرنام و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از پایگاه اینترنتی شرکت افزار پرداز فرنام بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتویات این پایگاه براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است. هر گونه استفاده از محتویات پایگاه شرکت افزار پرداز فرنام فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین شرکت افزار پرداز فرنام امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به یکی از روشهای ذکر شده در بخش “تماس با ما “و آدرس الکترونیکی info@afzarpardazfarnam.com  و شماره تلفن 88323457-021 با ما تماس بگیرید.

اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده ترجمه مطالب مربوطه از سایتهای معتبر خارجی است. شرکت افزار پرداز فرنام هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی پذیرا نیست و خود را به روز سازی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می داند.
کاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه شرکت افزار پرداز فرنام مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

ارتباط فروشگاه اینترنتی شرکت افزار پرداز فرنام با کاربران فقط از طریق info@afzarpardazfarnam.com  بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد. فروشگاه اینترنتی شرکت افزار پرداز فرنام به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

ارتباط مستقیم با کاربران

فروشگاه اینترنتی شرکت افزار پرداز فرنام به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را از طریق آدرس الکترونیکی info@afzarpardazfarnam.com  به اطلاع ما برسانید.